niedziela, 15 października 2017

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Skierniewicach 16.9.17


Za 2 dni minie miesiąc od tego koncertu. Ale ten czas szybko leci. 
Do Skierniewic pojechałam z Wawy kwiato busem z kwiatonators. Bardzo fajna ekipka :) 

Za każdym razem kiedy mam akredytacje na jego koncercie to cieszę się jak małe dziecko, bo jestem blisko niego i robię mu zdjęcia. 

Koncert Super oprócz tego że prowadzący nie pozwolili mu zagrać bisu bo niby wszystko musi być na czas a co oni robili przez 30 min? stali na scenie i gadali .... a w tym czasie mógł zaśpiewać Dawid. Dużo osób się wkurzyło no ale było mineło. 
Po koncercie jak zawsze Dawid wyszedł do fanów na fotki i autografy. 
Ja ze znajomymi z jakąś godzine  na niego czekaliśmy ale było warto. Doceniam każdą rozmowę, czy chwile spedzoną z nim. 
Pamiętam jak po koncercie jak już wyszedł do nas , robiliśmy fotki grupowe i ja robiłam razem z Marta jemu i jakimś dziewczynom i ja wtedy powiedziałam coś do Marty żebyśmy nie robiły razem bo bd sie prześwietlać czy coś a wtedy Dawid do mnie powiedział: Rób Daga rób :) to było mega słodkie. Ja zawsze sie ciesze jak on wymawia moje imię. 
No i na koniec my sobie zrobiliśmy grupowe i wróciliśmy do Wawy.
A w Wawie spotkaliśmy Patryka Grudowicza  który wygrał Top Model. I wiecie co było najlepsze ? Że on wtedy powiedział mi że mnie skądś  kojarzy a ja do tej pory zastanawiam się skąd bo widziałam go wtedy 3 raz na oczy.Chwile z nim pogadaliśmy i myślałam że uda sie zrobic chociaż fotke grupowa ale powiedział że mu sie spieszy czy coś i nam tez sie z Marta.B spieszyło wiec jak zobaczyliśmy autobus to szybko poszliśmy na niego i okazało sie ze to nie ten autobus i wysiedliśmy na nastepnym przystanku i musieliśmy zamówić taxi bo juz nie mieliśmy dojazdu tam gdzie spaliśmy . 
Dzień przed byliśmy na nagrywkach w the voice of kids na publiczności i na przerwie spotkałam Kube Kowaliszyna z Super Dzieciaka , który też powiedział że mnie kojarzy z facebooka.  Więcej niestety nic nie moge zdradzić co było na nagrywkach itd. Musicie wytrzymać aż bedzie ten program w TV. 

Jeszcze przypomniało mi się że rano jak przyjechałyśmy do Wawy czyli 15.9 pojechałyśmy do galerii północnej to tam spotkałyśmy Patryka Woźniaka i Yoczooka - 2 youtuberów. 
A później  jak  już jechałyśmy z galerii do centrum weszłam na snapa i okazało się że Sebastian Kowalczyk jest pod PKIN więc tam wysiadłyśmy i szybko poszłyśmy pod Pałac i udało mi się go spotkać. Wiecie jak się cieszyłam? bo to moje 1 spotkanie z nim. Gadałyśmy chyba z 10 min z nim jak nie dłużej i poszłyśmy na busa.

Filmiki z koncertu:
https://www.youtube.com/watch?v=LwQbWAok5oM 
https://www.youtube.com/watch?v=XF__szCPTGM 
z Kubą


Yoczook

Patryk Woźniak

Sebastian Kowalczyk
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz